Володимир Ар’єв: Нові записи в кабінеті Труби - хрест на правоохоронній системі.

 

Якщо Зеленський не планує створювати поліцейську державу, то має негайно надати відповідну реакцію на нову порцію «плівок Труби», в яких правоохоронці планують імовірне переслідування українців.

Про це написав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Нові записи в кабінеті Труби – хрест на правоохоронній системі. Поточний і потенційний очільники ДБР ліплять ротом таке, що НАБУ має виїжджати з сиренами, спецназом і підозрою під житло кожного. Де вони? Немає. Там, де треба, немає. Де директор ДБР? На своєму місці. Довольний, зі святами поздоровлений і добре доглянутий», – повідомив політик.

Також парламентар наголосив, що останнім часом в Україні сформувалась негативна тенденція щодо переслідування захисників держави і представників опозиції.

«Суди над звинуваченими у вбивстві Шеремета. Ганьба і договорняк між непрофесійними слідчими, недієздатними прокурорами і безсовісними суддями. Переслідування бойових генералів і захисників України за вигаданими справами, які розвалюються ще на столі у пінкертонів.

Обшуки в партійному офісі і на одеському телеканалі. Лютий треш від ДБР зі спробою знищення бізнесу, що належить політичним конкурентам. І це на фоні повного ігнорування свавілля нових очільників держави і міцно закритих очей на корупцію і розтоптане законодавство», – зазначив Ар’єв.

Він підкреслив, що призначення посадовців у правоохоронній системи має відбуватись прозоро, а не за принципом персональної відданості владі чи президенту.

«Можна створити нові структури. Можна написати нові закони. Можна провести ідеальні реформи законодавства для правоохоронців і судів, але поки не буде чесного і порядного наповнення для посад суддів, слідчих, прокурорів, детективів, змін не буде», – зауважив парламентар.

Він зазначив, що Україна знову стає на шляху історичного вибору між демократією і авторитаризмом і від активності суспільства залежить майбутнє держави.

«Різниця між режимами наразі полягає в одному - рухатись поволі вперед чи відновлювати старе і консервувати зло. Якщо спина звикла гнутися - ніхто її не випрямить. Зараз ми підходимо до нового тесту на життєздатність громадян, здорового суспільства, на життєздатність України. І, я бачу, тепер завдання навіть складніше ніж у 2013: з прихованим, гібридним злом боротися важче, ніж з відкритим.

Але доведеться, якщо хочемо йти в напрямку світла»