Богдан розмістив у мережі текст про буцімто «проплачені» акції «проти капітуляції»

Голова Офісу президента України Андрій Богдан на сторінці у Facebook 6 жовтня розмістив кілька зображень із ймовірною перепискою невідомих, в якій йдеться про те, що за участь в акції «Ні капітуляції» його учасникам буцімто пропонують гроші.

До трьох ілюстрацій невідомого походження і адресата голова президентської канцелярії прикріпив допис: «Скоро хтось дуже переляканий, усе вкрадене роздасть народу».

У скрінах неперевіреної переписки, яка виглядає, як електронна, вказуються «суми» у 10 і 100 гривень, повідомляє Радіо Свобода.

Інших подробиць чи пояснення щодо розміщеного публічно контенту голова Офісу президента не вказав.

Відповідний допис Андрія Богдана з’явився орієнтовно в той час, коли учасники кількатисячного віче «проти капітуляції», яке проходило у неділю на майдані Незалежності, рушили в урядовий квартал, зокрема під стіни Офісу президента. Там протестувальники, зокрема, вигукували «Зелю геть», «Слава нації! Ні капітуляції!», «Україна – не рояль», «Слухай націю, ні капітуляції» тощо.

В українських містах масово створюють штаби опору капітуляції України

Голова Офісу президента Андрій Богдан веде себе в хамській манері експрезидента Віктора Януковича, заявляючи про проплачених людей на мітингах "ні капітуляції".

Про це в ефірі "Прямого" заявив волонтер Мирослав Гай.

"Я певен, що протести будуть розростатися, бо ми не побачили, що є якась комунікація з владою. А побачили некрасивій, хамські, я б навіть сказав жлобські нападки зокрема від очільника Офісу президента Богдана недолюстрованого, який працював в уряді Азарова та Януковича, один з тих, хто працював на скасування євроінтеграції. Зараз він абсолютно в хамській манері Януковича пише, що протести були проплачені, що там платили по 100-300 гривень", - розповів він.

Гай наголосив, що ветерани, активісти та волонтери, які прийшли на акції протесту, шалено обурені такими постами.

"Це все веде до нагнітання та ускладнення ситуації... Думаю, що весь цей процес буде набирати обертів. І скоріше за все до цих процесів втрутиться і РФ, буде нагнітати", - зауважив Гай.

Віче «Зупинимо капітуляцію!» на майдані Незалежності у столиці України. Київ, 6 жовтня 2019 року