На сайті президента з'явилась петиція щодо відставки Зеленського

 Студент кУлінарного технікуму в Давосі

8 липня на сайті президента з'явилась петиція щодо відставки з посади Володимира Зеленського, оскільки той публічно пообіцяв піти з посади, якщо порушить закон

Станом на 17:35 петиція, щодо відставки президента Володимира Зеленського набрала 1806 підписів з необхідних 25 тис.

"18 квітня 2019 року у програмі "Право на владу" Володимир Зеленський  пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через 4 дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський  признався, що не задекларував величезну суму доходів від продажу ОВДП і цим порушив Закон "Про запобігання корупції. Звертаємося до пана Президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям", - йдеться в тексті петиції.

Автор петиції, політтехнолог Віктор Уколов стверджує, що 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський  зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон "Про запобігання корупції.

"Звертаємося до пана президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям", - написав Уколов.