І настане той час, коли ваші передвиборні обіцянки будуть втілені. Бережіть руки!

 Mason Lemberg

П'ять років вони вирощували люмпенів, п'ять років вони закликали ненавидіти багатих, п'ять років вони казали "в багатих треба забрати і віддати бідним". Навіть не багатих, а будь-кого, хто хоч щось досягнув в цьому житті.

П'ять років вони нам розказували, що президент не має права бути власником бізнесу, посилаючись на неіснуючі норми Конституції, яку вони ніколи не читали.

Палили плюшевих зайців біля магазинів, власником яких є президент, обмальовували ці магазини, намагалися блокувати. Попри те, що компанія президента платила мільярди податків в бюджет, допомагала військовим, допомагала дітям, будувала театр в на Подолі ітд.

П'ять років іпаного дикого пролетаризму.

Зрештою, їхньою єдиною претензією до Порошенка є те, що він багатий.

А тепер, виявляється, клоун з гірськолижного курорту - це не борига, а бізнесмен. Чесний. Ні копійки нікому не заплатив, щоб йому виділили стільки земель...

А тепер, виявляється, шут може мати правильний опшор. А колеги шута такі як лобода, лорак та інші не просто поющіє труси, а ще й видатні менеджери, які створюють робочі місця.

А тепер, виявляється, клоуни, які за своє життя ні дня не пропрацювали в бізнесі, все життя провели на державній службі витрачають мільярди на рекламу.

І я хочу спитати: звідки гроші на це все?

Звідки гроші, якщо партію, кандидата представляють люди, дивлячись на декларації яких так і хочеться поділитися з ними останньою половинкою вареника?

Хто ці "інвестори" клоунів, які п'ять років натравлювали люмпенів на бізнес?

І яким чином ці клоуни будуть розраховуватися з "інвесторами"? Що їм обіцяють, окрім як "отобрать в інвесторів і поделіть"?

Що обіцяють крім повідрубувати руки самим собі за награбовані в держави мільярдні статки?

І настане той час, коли ваші передвиборні обіцянки будуть втілені. Бережіть руки!