Луценко виступає за визнання новообраної Ради

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що що парламентські вибори не були прозорими та чесними, однак він виступає за визнання новообраної Верховної Ради.

Про це Луценко заявив в інтерв’ю газеті "Коммерсант-Украина".

"Після політично мотивованого вирокуЮлії Тимошенко виборчий процес в Україні не можна назвати конкурентним. Після фактичного знищення єдиного незалежного українського телеканалу ТВі, де звучав, в тому числі, голос опозиції, наші вибори перестали бути чесними. Після захоплення ПР 90% місць у виборчкомах всієї країни вибори перестали бути прозорими. Масовий підкуп і примус виборців, які призвели до величезної різниці даних екзит-полів і протоколів мажоритарних округів, ставить хрест на демократичностікампанії", - зазначив екс-міністр.

"Все це так. І все ж я виступаю за визнання новообраного парламенту", - заявив Луценко.

"Краще мати цю, багато в чому фальсифіковану Верховну раду та перетворити її на плацдарм для демократичних сил в 2015 році, ніж відмовитися від цього потворного дітища ляльководів ПР і тим самим завершити будівництво авторитарного "архіпелагу Межигір'я", якому буде остаточно наплювати на зобов'язання перед Європейським союзом", - пояснює він.

"Якими будуть наступні вибори без парасольки європейського моніторингу - всі чудово розуміють. Так що на зустрічі з віце-президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ і на майбутній зустрічі з послами США та ЄС я закликав і буду закликати до визнання цих виборів, обумовлюючи їх невідповідність європейським демократичним стандартам", - зазначив екс-міністр.