"Беркут" за ніч сформував нову більшість у Раді - нардеп від Партії регіонів

Народний депутат фракції Партії регіонів Віктор Бондар каже, що сьогоднішні події на Майдані Незалежності, коли спецпідрозділ міліції "Беркут" розігнав і жорстоко побив мирних протестувальників, посприяють переформатуванню коаліції у Верховній Раді України.

У коментарі для UAinside.info Віктор Бондар зазначив, що ці події можуть суттєво вплинути на розстановку сил у парламенті:
"Беркут" за ніч сколотив нову більшість у Раді", - заявив Бондар.

За словами депутата, сьогодні відбуваються активні консультації депутатів усіх фракцій щодо подальших спільних дій у Верховній Раді України.

Бондар заявив, що в першу чергу необхідно притягнути до відповідальності тих, хто винен у нападі на мирний мітинг.

"Безумовно, в першу чергу, необхідно домогтися звіту Міністра внутрішніх справ і покарати всіх, хто причетний до цих неймовірних подій! Правоохоронці сьогодні вночі перейшли межу між людяністю і безглуздими діями і зробили спробу остаточно загнати Україну в "тайожний союз", - ввжає регіонал.

Окрім того, він засудив дії міліції і назвав їх найбільшою провокацією за історію незалежної України:
"Міліція в кращих диктаторських традиціях просто побила мирних людей і зробила найбільшу провокацію з моменту проголошення незалежності України . Своїми діями вони загнали Президента в кут необхідності перезавантаження всієї правоохоронної машини і підштовхнули більшість депутатів переглянути ставлення до розвитку політики в Україні"

Також політик заявив про те, що в неділю, 1 грудня, він візьме участь у Евромайдані:
"Такі дії прощати не можна, інакше завтра "Беркут" зачистить ВРУ, Кабмін, а потім і Банкову. Їм думати не положено. До зустрічі на Майдані. А далі - готуємося до важкого шляху назад в ЄС", - резюмував нардеп.

Як повідомлялося голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін подав у відставку. Потім про свій вихід із фракції Партії регіонів оголосила Інна Богословська та Давид Жванія.