Штурм Адміністрації президента – провокація російських спецслужб, - Богословська

У ці хвилини в готелі «Київ», у якому, як відомо, живуть народні депутати, роздають мішки з грішми хлопчикам спортивної статури.

Про це в прямому ефірі телемарафону «Вихід Є!» на телеканалі ТВі заявила депутат Інна Богословська, відучора – позафракційна.

Вона також заявила, що зараз дуже важливо, аби масові протести, які відбуваються в Києві та по всій Україні, утрималися у мирному руслі. «Путін чекає війни», - заявила вона, - Путін стоїть на низькому старті, аби «відгризти» шматок нашої території».

Богословська переконана, що «в ситуації, що склалася, Верховна Рада України повинна стати єдиним центром прийняття рішень».

«Президент, - переконана вона, - фактично делегітимізований, уряд після всім відомих подій не має ніякого морального права брати на себе прийняття якихось рішень».

На думку Богословської – єдиний варіант мирного розвитку подій – це «відставка – вже сьогодні увечері – усіх силовиків, і терміновий візит Януковича до Європи, де він має заявити про негайне скликання позачергового саміту Україна-ЄС. Переконана, що Європа негайно відгукнеться на такі заклики Янукокича».

Вона наголосила, що в країні склалася дуже небезпечна ситуація. «Медведчук, цей посіпака Путіна, виконує злочинні вказівки ФСБ. Провокаторів дуже багато, - заявила Богословська, додавши, що вона переконана, що штурм Адміністрації президента – теж провокація російський спецслужб.