Янукович послав Найєма з його запитаннями... до сина.+ ВИДЕО

Президент поставив свого сина у приклад українському бізнесу

Син президента – Олександр Янукович – досяг нечуваних висот у бізнесі винятково завдяки своєму таланту та працелюбству. Про це нині на прес-конференції в Українському домі заявив сам Віктор Янукович, відповідаючи на запитання журналіста Мустафи Найєма.

Журналіст запитав, як так сталося, що Олександр Янукович настільки швидко став мільярдером, і чи допомагають йому в цьому його впливові друзі, приміром, віце-прем'єр Сергій Арбузов?

"У вас є можливість поставити це запитання йому особисто. Наскільки мені відомо, він частіше зустрічається з пресою, – відповів президент. – Я подробиць ніяких не знаю. Знаю, що він звик багато працювати, вміє працювати, створив нормальну команду".

"Головне, що я від нього вимагаю, – щоб усе, що він робить, було прозоро, тому що він перебуває під мікроскопом, у тому числі й вашим", – зазначив Янукович і додав:

"Але я хочу сказати, що більше в нас буде людей, які успішно працюватимуть, то краще для країни. Головне, щоб вони платили податки своєчасно, створювали нові робочі місця для людей".

На уточнююче запитання, чи допомагає президент своєму синові, Віктор Янукович запевнив, що Олександр Янукович "уже давно доросла людина".

Старший син президента, 39-річний Олександр Янукович, за останні три роки набув ваги у великому українському бізнесі, його статки нині оцінюють в 1,7 млрд грн.