"Правий сектор" обіцяє передати "коктейлі Молотова" Національній гвардії

У відділенні «Правого сектору» Києва та Київської області немає незареєстрованої зброї.

Про це повідомив під час прес-конференції керівник "Правого сектору" у Київській області Ігор Мазур, передає кореспондент "Тиждень.ua".

«Ми як організація, що бачить себе у правовому полі, раніше вже відмовились від масок, бронежилетів, щитів та арматури. Коли звучить питання зброї, то нам її ніхто не видавав, щоб потім здавати. Більшість із того, що в нас є, зареєстровано. А незареєстрована була позичена у друзів-мисливців, і ми її вже повернули», – заявив Мазур.

Також він зазначив, що у його сотні, яка входить до Самооборони Майдану, залишилися пляшки з запальною сумішшю.

«У нас є пляшки з запальною сумішшю. Ми хочемо їх передати у Нові Петрівці. Думаю, хлопці можуть використати їх під час навчань. Скажімо, для знищення макетів бронетехніки», – заявив Мазур.

Рада проголосовала за немедленное разоружение незаконных формирований

І додав, що у них є «газова установка, перероблена під вогнемет, яку вони також планують здати».

«Зареєстровану зброю ми не здаємо – це дико. Я не можу відповідати за весь «Правий сектор», але представники руху у Києві та Київській області віднині зберігатимуть зброю відповідно до закону, тобто у сейфах», – зазначив він.

«Ні я, ні Ярош не виступали проти законів України. Можуть бути винятки, якими мають займатися правоохоронні органи», – заявив він.

На думку Мазура, під час роззброювання спецзагонів міліції вогнепальна зброя могла потрапити до ненадійних рук.

«Є певні групи, які складаються з 10-15 осіб, які не підкоряються нікому. У Києві та області такі групи час від часу намагаються вирішувати свої проблеми за допомогою «залізних аргументів»», – заявив він.

Він зазначив, що незареєстровану зрою вони здали раніше.

Украинцы массово учатся стрелять и овладевают военным делом. ВИДЕО

Як повідомлялось, Верховна Рада прийняла постанову, якою зобов’язала МВС і СБУ роззброїти незаконні збройні формування.

Як відомо, 31 березня ввечері на Хрещатику сталася стрілянина, внаслідок якої було поранено троє осіб. Міліція затримала підозрюваного. Ним виявився активіст "Правого сектору".

На початку березня Міністерство внутрішніх справ України закликало до добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спецзасобів.

За останній місяць у Києві попит на зброю зріс у 30 разів і "черга" не зменшується.