Терміново!!! Режим нищить свободу слова в інтернеті!

 

Сьогодні у соціальній мережі Фейсбук заблоковано акаунти відомих українських журналістів: Вахтанга Кіпіані, Сергія Лещенка, Тетяни Даниленко, а також Романа Шрайка. Формулювання- таких людей не існує

Тільки вчора на Блог-платформі Кореспонденту обговорювали питання цинзури в ЗМІ та свободи слова в Україні.

А сьогодні почалося... Влада нахабно залізла у єдиний вільний від цензури простір, в інтернет, у мережу Фейсбук. Це дуже небезбечний сигнал для всього українського суспільства. 

Режим Януковича робить все, щоб відрізати людей від об,єктивної інформації, тепер навіть у мережі. Вони вже повністю контролюють телебачення і практично всі друковані видання. Єдине на що вони не могли впливати - це інтернет. Зроблено перший крок. За ним підуть наступні. Вони не зупиняться.

Те що відбулося у ФБ з нашими журналістами стосується нас усіх,  це може статися з кожним. Якщо ми це проковтнемо, то завтра нас чекають автозаки,  арешти на вулицях, заборона "більше трьох не збиратись" і т.д.

Щойно мені повідомили, що масово зникають і інші акаунти, зокрема тих людей, що виступають проти влади у соціальних мережах.

Друзі, прохання максимально поширити цю інформацію і надати їй розголосу. Тільки суспільний резонанс і наша єдність завадить їм робити свою чорну справу.

Слава Україні!