"Королевська - жінка з великим апетитом", яка тягне в список "все помітне, що ворушиться"

Голова партії "Україна - Вперед!" Наталія Королевська спробує втягнути до своєї політсили всіх достатньо відомих діячів культури та спорту.

Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив політолог Дмитро Видрін, коментуючи входження футболіста Андрія Шевченка та актора Остапа Ступки у виборчий список партії "Україна - Вперед!".

"Королевська - жінка з великим апетитом, тому буде спроба втягнути у список все помітне, що ворушиться в світі мистецтва, у світі спорту, в світі бізнесу та й в усьому іншому світі", - заявив позаштатний радник президента.

Він також зауважив, що, вступивши до партії Королевської, Шевченко і Ступка відібрали у людей футбол та театр. "Тому що ці люди будуть асоціюватися не з футболом, не з театром або кіно, а з певною політичною силою. Тому якщо в списку з'являться ще якісь люди, то буде відчуття, що забрали весь світ", - додав Видрін. Нагадаємо, 28 липня стало відомо, що футболіст Андрій Шевченко приєднався до партії "Україна - Вперед!" Наталія Королевської, заявивши, що хоче реалізувати себе у політиці та "зробити щось для своєї країни". 1 серпня у ЗМІ з'явилася інформація, що син видатного українського митця Богдана Ступки Остап також приєднався до команди Наталі Королевської.