Сергій Власенко: Справа проти мене замовна і політично вмотивована. +ВІДЕО

Захисник лідера опозиції Юлії Тимошенко Сергій Власенко на брифінгу після судового засідання наголосив журналістам, що справа проти нього політична і не має нічого спільного з правосуддям.

Він підкреслив, що згідно з законодавством подібні справи не слухаються "трійкою суддів", бо достатньо одного, а обмеження та запобіжний захід – абсурдне.

На думку Власенка, влада фальшує справи проти нього лише тому, що він є захисником лідера опозиції Юлії Тимошенко.

"Я виконую функції захисника лідера опозиції Юлії Тимошенко. Напевно, це сама страшна посада для Віктора Януковича, яку я займаю, і саме тому відбувається те, що відбувається",- наголосив він.

"Справа слухається абсолютно незаконним складом суду, ніяких підстав слухати цю справу "трійкою" (суддів, -ред.) немає… Усе відбувається в абсолютно таких самих темпах, як це відбувалося у "газовій справі" Юлії Тимошенко, яку весь світ визнав політично вмотивованою, незаконною і абсурдною. Вони зараз роблять все те саме", - зазначив Сергій Власенко.

За його словами, "суд прийняв абсурдне рішення про обмеження захисту трьома днями на ознайомлення з матеріалами кримінальної справи".

"Усе це свідчить про одне - справа замовна, справа політично вмотивована, у справі нічого немає", - підкреслив Сергій Власенко.

На думку опозиційного політика, його особисто та його захисника незаконно обмежили у часі – трьома днями - для ознайомлення з 14 томами справи.

"Це абсолютно абсурдна ситуація, коли на ознайомлення з 14 томами справи надають усього три дні, хоча цей самий суд, коли обмежували мене, то мені дали 41 день", - підкреслив він.

За словами Сергія Власенка, безпідставним та незаконним є продовження запобіжного заходу та обмежень щодо нього. Зокрема, йдеться про грошову заставу в розмірі 20 мінімальних зарплат, що складає 22 940 грн., заборону залишати межі міста Києва (окрім м. Харкова, де він буває у якості захисника лідера опозиції), небажаність спілкування з колишньою дружиною, обов‘язкове інформування щодо зміни місця проживання та роботи та відвідування двічі на тиждень – у понеділок та четвер з 9 до 11.00 - Головного слідчого управління ГПУ.

Сергій Власенко ще раз підкреслив, що "ніколи не торкався пальцем цією людини, а в матеріалах кримінальної справи немає жодного доказу, який би підтверджував протилежне".

"Усі експертизи зроблені під керівництвом пана Кузьміна у 2013 році. Ця справа абсолютно сфальшована, а цю жіночку просто використовують", - наголосив він.

Сергій Власенко також подякував людям, які прийшли підтримати його під будівлю Печерського суду, де відбувається "політично вмотивоване судилище імені Віктора Януковича".

активісти прийшли до Печерського суду підтримати Сергія Власенка