Олександра Кужель вважає, що влада прирекла східні регіони країни на вимирання.

Про це вона розповіла у ефірі 5 каналу.

"Якщо зрівняти зараз Захід і Схід України – то на Заході краща фінансово ситуація. Янукович сказав дуже важливу для нас фразу, що з 2013 року ми вже не будемо дотувати регіони і 90% регіонів отримають дотацій у розмірі 70% бюджету.  Це є вирок уряду і тій політиці, яку сьогодні проводить президент", - наголосила вона.

"Західна Україна вже звикла до того, що вона на дотаціях і навчилась виживати сама, - додала вона. -  А на Сході таке відчуття зачистки регіонів. Зупиняютьс підприємства, люди не мають роботи, кидають свої домівки. Сіверодонецьк, Кіровськ Луганської області – стоять декілька повністю пустих будинків".

Кужель запевнила, що люди на Сході України настільки знедолені, що вже ненавидять усіх без винятку, не залежно від партійної приналежності.

"Звідси і настрій людей – вони ненавидять нас усіх. І я, як віруюча людина, їх розумію, бо так жити не можна.  Коли я в Маріуполі зустрічалась з людьми і кажу, що з наступного року треба не дати пану Ахметову працювати без очисних споруд, знаєте, що вигукнула одна бабуся? – "Хай вони всі поздохнуть", - повідомила Кужель.

Також Кужель зазначила, що через безвихідь люди вимушені продавати голоси на виборах за гроші.