Луценко став хрещеним батьком та кумом Порошенка. ФОТО-ВІДЕО

Щойно екс-міністр вийшов на волю, як став хрещеним батьком.

9-го квітня Луценко похрестив молодшу доньку депутата та медійника Юрія Стеця.

Як повідомляє кореспондент "Української правди", таїнство відбулося у греко-католицькій церкві святого Василя у Києві.

За словами Стеця, вони з дружиною є давніми друзями родини Луценків. А тому спеціально не хрестили півторарічну Єву, чекаючи на звільнення екс-міністра внутрішніх справ. "А знаєте, чому Янукович випустив Луценка? Просто ми з Євою йому подзвонили і сказали, що не можемо більше чекати," - жартував Стець.

"Ви знаєте, у мене вже три дні самі лише добрі новини. Це, як початок нового життя: зустрічі з новими людьми, плани про нову країну, хрещення гарної дівчинки. Це для мене велика честь і велике задоволення", - додав Луценко.

Водночас, запитання про те, чи можна йому брати участь у греко-католицькому обряді, якщо він є православним, Луценко сказав: "Можна хрестити всім, хто вірує і хто хоче взяти на себе таку відповідальність, як нова дитяча душа".
На зауваження ж про те, що, породичавшись з депутатом, він впроваджує "кумівство у політиці", Луценко відповів: "Я знаю, які зараз підуть коментарі, але куми не обирають кумів, мене запросив Юра Стець, і Єва – така дитина, що можна лише подякувати за цю пропозицію, в даному випадку, я тут, як добрий друг Стеця та Порошенка, і в цьому немає жодного секрету".

Хрещеною ж Єви Стець стала дружина Петра Порошенка Марина. Сам Порошенко та Ірина Луценко, які стали кумами, теж були присутні на церемонії.

У церкві дівчинка поводилася спокійно, аж поки священик не окропив їй голову. Тоді маля влаштувало присутнім невеличкий "концерт". А після церемонії родини не продовжили святкування, а роз’їхалися по домівках, бо "дитина втомилася".

Фото Оксани Денисової для ТаблоID, відео "Телекритики" з YouTube та фото зFacebook Богдана Кутєпова

Експрес онлайн