Облив себе бензином, і звернувся до Януковича! + ВІДЕО

Тиждень тому, мені, як головному редактору газети "Свобода слова", на прохання донецької громадської діячки Садової Тетяни довелося їхати у Донецьку область в с. Завідне бажання Великоновосельківського району, щоб захистити людину від незаконного рішення суду.

Чоловікові колишній колгосп видав будинок за який він мав відпрацювати 10 років, але у зв'язку із тим, що у нього виявили ракову пухлину, роботу довелося покинути. Його дружина, батьки та свекри, загалом відпрацювали на цей колгосп років 30, але цього до уваги ніхто не хоче брати.

Власним коштом він побудував с/г споруди, зробив ремонт у будинку, провів воду, газове опалення. Дружина має 200-метрову теплицю де вирощує на продаж розсаду, і все це відібрали, бо цього хоче голова товариства пан Дурачов .

Інвалід другої групи, власник будинку пропонує товариству купити у них цей будинок за 70 тисяч гривень, але щоб усі знали кого потрібно в селі боятися, і у подальшому мати змогу ними контролювати - товариство категорично проти цієї пропозиції, натомість вже має покупця із іншого села за 60 тисяч гривень.
Тож, коли прийшла виконавча, Садовничий Олег облив себе бензином, та хотів себе спалити, пояснюючи це тим, що все рівно довго не проживе, а двом дітям і дружині, ще десь жити потрібно.
Правозахисниця Садова Тетяна звернулася майже на усі центральні, телеканали, але ніхто не приїхав на порятунок, більше того, навіть сказали, що приїдуть лише тоді, коли він себе спалить. Садовничий пообіцяв, що якщо вони думають, що він блефує, то вони можуть його перевірити.
Ірма Крат "Свобода слова",
(якщо у когось з'явиться бажання допомогти цій родині т. 0996431215)

Опубликовано 09.05.2012 пользователем