У Львові вболівальники теж одягнули футболки з написом Free Yulia. ФОТО

Напередодні футбольного матчу «Німеччина-Португалія» у Львові представники Об’єднаної опозиції «Батьківщина» роздавали вболівальникам футболки з написом Free Yulia та портретом екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Юстас з Мюнхена вперше приїхав в Україну. Одягаючи футболку з написом Free Yulia, розповів, що давно симпатизує лідеру опозиції Юлії Тимошенко і переживає за її долю та майбутнє України. «Ви – сильний народ. Я вірю, що в Україні незабаром все буде добре і Юлія Тимошенко буде звільнена. Між нами і вами немає ніякої різниці. Ви – європейці і це дуже відчутно тут, у Львові», – сказав вболівальник, – повідомляє ЛОО ПП «Фронт змін».

«Три роки тому був в Україні, яка була відкритішою, а люди – більш усміхненими, багато жартували, говорили про перспективи свої та дітей, про країну, котра буде в Європі, – розповів Войтек з Варшави. – Сьогодні ж в центрі, розмовляючи з львів’янами, я бачив острах в очах. Була дуже проста відповідь: «Не розпитуй. Я маю страх за своїх дітей та їх майбутнє».

«Футболки роздаються біля фан-зони, стадіону «Арена-Львів» та на центральних вулицях міста», – повідомив голова Львівського обласного штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степан Кубів.

Нагадаємо, такі футболки вдягнули вболівальники також у Харкові.