Скандальний російський депутат: Ніяка незалежність не може нас роз'єднати

Президент Росії Володимир Путін в ході візиту до Криму повинен говорити не тільки про газ, але і "використовувати російську мову для інтеграції України".

Про це заявив директор Інституту країн СНД, депутат Держдуми Росії Костянтин Затулін, повідомляє "Росбалт".

"У ці дні виповнюється 225 років подорожі Катерини II до Новоросії і Крим. На зміну Катерині Великій в Крим приїжджає президент Путін. І насправді час неможливо розділити, як долі, наш народ. Тому ми сподіваємося, що в Криму будуть досягнуті конкретні позитивні результати", - сказав він.

"Учора, виступаючи перед послами РФ з усього світу, наш президент Володимир Путін закликав до того, щоб Росія повною мірою використовувала свою силу. І сенс цього зрозумілий. Ми не повинні сподіватися тільки на свої політичні й економічні можливості. Ми також повинні використовувати нашу культуру, мову. Все це має сприяти інтеграції в рамках пострадянського простору", - зазначив також Затулін.

Він нагадав, що "в ці дні в Україні не припиняються зіткнення після прийняття закону, який дозволить у східних областях України та в Криму надати регіональний статус російської мови".

"І Росія не може не реагувати на це", - вважає Затулін.

На його думку, Росія і Україна залишаються "спадкоємцями спільної історії, незважаючи на спроби її фальсифікації..."

"Тому ми повинні зробити все, щоб спільна історична правда була відновлена​​... Ніяка незалежність не може нас роз'єднати", - заявив він.