Навальний визнав поразку, але це грандіозна перемога - експерт

Російський журналіст Матвій Ганапольський вважає, що другий тур на виборах мера російської столиці може загрожувати неприємностями Олексію Навальному, тому йому варто цінити той результат, який він отримав.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу, повідомляє Gazeta.ua

"Я думаю, що другого туру не буде. Сам Навальний сказав, що другий тур обов'язково буде – можливо сьогодні, можливо через тиждень, можливо через місяць. Мені здається, що він таким чином м'яко визнав свою поразку, але ця поразка просто поразка в цій гонці, бо це грандіозна перемога", - наголосив він.

Читайте также: Андрей Пионтковский: Дракон, Ланцелот и Бургомистр

Окрім того, він додав: "Вперше появилась опозиція, яка перекреслила всю системну опозицію". "Навальний розуміє, що другий тур може загрожувати неприємностями, оскільки він в другому турі може отримати стільки, як і зараз, - сказав він. – У Навального з'явились хороші порадники, які сказали йому: "Не грайся. Зараз для тебе ідеальна ситуація".

Читайте также: Мосгоризбирком объявил Собянина победителем

Нагадаємо, виконуючий обов'язки мера Москви Сергій Собянін отримав перемогу на виборах мера російської столиці, набравши 51,37% голосів. Опозиційний кандидат Олексій Навальний набрав 27,24% голосів.