Чутки про те, що Мельник в США - це створення ілюзії , що для нашого правосуддя він втраченний назавжди, - Москаль

Якщо скандальний екс-ректор Петро Мельник справді у США, то з відповідною заявою повинні виступити перші особи Міністерства внутрішніх справ, а не якесь загадкове «джерело».

Про це сказав народний депутат Геннадій Москаль

«Уже декілька разів якесь невідоме джерело, яке не може ніяк пересохнути, в МВС повідомляє різні небилиці. Спершу джерело розповіло, що Мельника затримали в одній із європейських країн. Але ж Америка – не європейська країна. Сьогодні джерело повідомляє, що Мельника затримали в США, але, шановні, хто керує Міністерством внутрішніх справ – джерело чи міністр і створена прес-служба? Де заява міністра? Де заява прес-служби МВС? Наразі в інформаційному просторі порожнеча і тиша. Є офіційні особи, які керують відомством, вони й повинні давати коментарі, а не якісь таємні джерела. У такий спосіб суспільству нав’язується думка, що Мельник у США, але ми його ніколи не отримаємо, тобто суспільство має змиритися з тим, що екс-ректор вже не є цікавим для України», – сказав Геннадій Москаль.

На думку нардепа, немає жодної підстави довіряти інформації, поширеній у ЗМІ, про перебування Мельника на території Сполучених Штатів. «Прес-служба МВС давно б поширила відповідну заяву. Подібні балачки виникають з моменту, як тільки Петро Мельник зник. Зрештою насамперед треба поставити собі запитання, як він опинився у США. Крім того, якщо Мельник справді там, то заявіть де саме, у кого, в якому місті, яка поліція його затримала, що робить зараз Міністерство внутрішніх справ? Наразі це ля-ля-ля – три рубля. Це як у новому Кримінально-процесуальному кодексі – покази з чужих слів. Мовляв хтось їхав в автобусі чи маршрутці і почув, що якась жінка говорила про те, що Мельник знаходиться у Сполучених Штатах Америки», – сміється Геннадій Геннадійович.

«Вибачте, але такої посади, як джерело нема у Міністерстві внутрішніх справ. Джерело – це форма негласних співробітників. Джерело – це геть не те, на що можна посилатися у таких сенсаційних новинах. Подібні сенсації має розповсюджувати міністр або його прес-служба. Є заступники міністра, є керівники департаментів, служб. Вони що там глухонімі?» – продовжує нардеп.

Мета поширення подібних чуток – це створення ілюзію в населення України, що Мельника ніхто не віддасть, що він для нашого правосуддя втрачений назавжди, переконаний Москаль: «Постійно звучить подібна інформація з посиланням на джерела. Раніше такого не було за жодного міністра. Навіть Могильов і той сам усе коментував нехай навіть не до ладу, але коментував. Досить дурити народ, якщо Мельник справді в США, нехай про це офіційно заявить міністр або його прес-служба».