Блокада "Беркута" пр.Победы 109. ЗАПИСЬ ЭФИРА. ФОТО-ВИДЕО

http://www.radiosvoboda.org/section/tv/3512.html


Live streaming video by Ustream

На разі випустили з оточення двох беркутівців, автобуси з якими заблоковані на Проспекті Перемоги, 109. Випускають лише тих, хто знімає маску та показує посвідчення. Ім'я керівника - Добровольський Валерій Михайлович, майор. Народ підтягується!

Віталій Уманець

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: http://www.ustream.tv/channel/vichekyiv

Коротше так, ситуація на проспекті Перемоги, 109, де "зламані" автомобілі ‪#‎автомайдан‬у випадково заблокували автобуси з "Беркутом", розвивається наступним чином: Зараз там вже близько 200-300 чоловік і 20-30 авто, є інформація, що підтягується ще декілька сотень людей на допомогу, з ними народні депутати.

Блокувати їх збираються до тих пір, поки вони не знімуть свої маски і не покажуть посвідчення, адже є інформація, що саме вони сьогодні били активістів та журналістів біля Києво-Святошинського суду. Працівники ДАІ визвали евакуатори, але як вони евакуюють 30 зламаних авто невідомо :))))))

При тому, що там, якщо буде потрібно, можу "зламатися" ще десятки авто...Місце, мабуть, прокляте, нічого не поробиш. Прикол в тому, що на допомогу "Беркуту" ніхто не поспішає Народ налаштований рішуче, готовий стояти стільки, скільки буде потрібно, щоб виконали його чіткі вимоги. Прохання до всіх їхати на допомогу! Разом-сила! П.С. Нагадую адресу: проспект Перемоги, 109, навпроти Святошинського райвідділку.

Galina Vogt

На проспекте Победы в Киеве продолжается блокирование автобусов с бойцами спецподразделения "Беркут", движение которым перекрыли участники Автомайдана. Как сообщается на официальной странице Евромайдана в Facebook, на место блокирования прибыли неизвестные молодые ребята в камуфляже и масках.

"Внимание! Прибежали молодые люди в камуфляже с закрытыми лицами и с палками. Говорят, что патриоты Украины. Могут быть провокации! Все как на подбор - такое впечатление что переодетый "Беркут". По хамской манере разговора также складывается такое впечатление. Говорят, что приехали защищать", - отмечается в сообщении.

Знакомьтесь! Начальник подразделения "Беркут", командовавший сегодня избиением людей под Святошинсским райсудом, майор Добровольский Валерий Михайлович. Ждем, пока представятся остальные. Народу подтягивается все больше.

Алексей Скиртач

НАШІ ВИМОГИ: ЗНІМІТЬ МАСКИ І ПОКАЖІТЬ ПОСВІДЧНЕННЯ, щоб люди знали, хто б'є їх за їхні ж гроші!

Михайло Маліновський

Юрію Луценку беркут розбив голову під святошинським райвідділом.

Andriy Kovalov

Vitaliy Manko

В бессознательном состоянии, окровавленного Луценко госпитализировали в медицинскую клинику.Источник:http://censor.net.ua/v266062Источник:http://censor.net.ua/v266062