Ірина Бекєшкіна: газета "Взгляд" свідомо перекручує дані соціологічних досліджень

Буду формувати свій "гівняний список" видань, які свідомо перекручують дані соціологічних досліджень. Сьогодні натрапила на газету "Взгляд", матеріал Андрія Кислова "Составлен "портрет митингующего": безработный с Западной Украины", від 10.02. Написано, начебто, на матеріалах нашого дослідження Майдану. Але ж інтерпретації!

Чи можна сказати, що коли 13% безробітних на Майдані, а решта - підприємці (17%), спеціалісти (понад 20%) та інші, цілком зайняті люди, то "типовий портрет" - це безробітний?

Далі: "Скорее всего, у него высшее образование, но реализовать себя он пока не смог: трудится специалистом в какой-либо небольшой компании". ???? Ну й звідки це - "міг себе реалізувати чи ні"? Усе це домисли, але подано так, начебто результати дослідження.

Далі: "особого пиетета к политсилам не испытывает, а в Киев приехал за свои «кровные», так же планирует уехать – правда, когда именно, пока не знает: ждет инициативы политиков (сам проявлять ее не готов)." Брехня на брехні. Насправді "когда планирует уехать" знає - коли виконають усі вимоги, і 85% "готові стояти скільки треба", а не "ждет инициативы политиков".

І ще - "висновок": "Судя по соцопросу, проведенному социологическим фондом «Демократические инициативы», Майдан начинает терять поддержку киевлян." З якого дива? Про це взагалі не йшлося!!!!

Хтось знає, чия ригалівка цей "Взгляд"? І хто такий цей "інтерпретатор соціології" Андрій Кислов?

Iryna Bekeshkina