Кто не успел, тот опоздал - Путін не проти заборонити решті третій строк президентства. Бо сам буде чотири рази

 

Путін не проти заборонити решті третій строк президентства. Бо сам буде чотири рази

Владимир Путін, який у травні втретє стане президентом, висловлюється за виключення можливості третього президентського строку для однієї людини.

Про це він сказав після виступу в Держдумі із завершальним звітом про роботу уряду РФ, відповідаючи на питання депутатів, передає РИА Новости.
"Із приводу того, щоб прибрати з конституції "два строки підряд" і зробити просто "два строки". Вважаю, що це розумно, можна подумати разом з усіма фракціями", - сказав Путін.
"Кажу вам зовсім щиро й не тільки тому, що це мене стосується в меншому ступені, як ви розумієте - чого там, ми ж з вами розуміємо, про що ми говоримо, ми дорослі люди. Закон зворотної сили не має, з того моменту, коли він буде прийнятий. У мене є можливість працювати зараз і наступний строк, якщо ситуація дозволить, якщо я захочу, - зазначив Путін.
У пункті 3 статті 81 конституції РФ говориться: "одна й та сама особа не може обіймати посаду президента Російської Федерації більше двох строків поспіль".
Питання про зміну цієї норми Путіну, який в 2000-2008 роках два строки підряд очолював державу, задав представник КПРФ Володимир Бортко.