Диктатурі в Україні потрібне «мовчання ягнят», - Олег Соскін

В Україні наростає безпрецедентна хвиля репресій. Мало не щодня з’являються повідомлення про те, що скоєно напад на опозиціонера. В Києві невідомі особи, оснащені спецтехнікою переслідували активістів «Свободи» напередодні акції опозиції 18 травня. Кілька партійців опинилися в лікарні. Здійснюються напади на активістів і керівників осередків інших опозиційних політичних партій: в під’їздах на них нападають невідомі, підпалюють їхні автомобілі, б’ють вікна в будинку. Голові Української Національної Консервативної партії Олегу Соскіну надсилають листи з погрозами фізичною розправою.

Отже, можна стверджувати, що Україну захлеснула безпрецедентна хвиля репресій. Очевидно, що правлячий режим, який довів Україну до повної фінансово-економічної, соціальної, політичної руїни перебуває за крок від остаточно фіаско і усунення від влади. Тому, можна припустити, що єдиний для нього спосіб продовжити власну агонію – це заткнути рота всім, хто виступає із системною критикою нинішньої влади.

Диктатурі, яка вже сьогодні встановлюється в Україні, потрібне покірне стадо, диктатура хоче примусово встановити «мовчання ягнят». А тому, схоже, що всі, хто в цій державі почувається вільною людиною, думає не так, як правляча «Сім’я» і не збирається миритися із безчинствами окупантів, перебувають сьогодні у небезпеці.

Отже, зараз, як ніколи, всім опозиційним проукраїнським силам потрібно згуртуватися. Поодинці перемогти режим бандократії неможливо.

Олег Соскін, професор, голова Української Національної Консервативної партії

osp-ua