Чимало людей проводять паралель між Андрієм Шевченком та Арнольдом Шварценеґґером. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив політтехнолог Тарас Березовець.

"Але вона не коректна. На Заході жодна "зірка", якщо в неї немає політичного минулого за плечима, раптом не заявить – ось я балотуюся до Сенату США від якоїсь партії. Такого кандидатазасміють. Шварценеґґер багато років був у Республіканській партії, брав участь у президентських кампаніях Рейґана, Буша-старшого і молодшого. І тільки після того партія висунула його на губернатора Каліфорнії", - зауважив він.

Політтехнолог нагадав, що останнє політичне уподобання Андрія Шевченка – це СДПУ(о), 14 років тому.

"Він туди вступив і, здається, досі не вийшов. Шевченко – політичний підліток, не орієнтується в реальності. Не розуміє, що виглядає кумедно. Реакція футбольних уболівальників це підтверджує. Він перестав бути кумиром", - підкреслив Березовець.

"Залучення зірок свідчить про дефіцит харизми, ідей, ідеологій у партіях. Виняток – Віталій Кличко, який має політичний досвід. Він уже шість років у політиці, був депутатом Київради двох скликань. І помітно, що йому подобається цим займатися", - наголосив експерт.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/450260">Gazeta.ua</a>