СБУ запросило фахівців із Росії з розгону мирних демонстрацій, - Москаль. ВІДЕО

Щойно від співробітників СБУ надійшла достовірна інформація — оскільки нашим правоохоронцям ніяк вдається впоратися з євромайданом, голова СБУ Олександр Якименко запросив фахівців із розгону мирних демонстрацій із Росії.

Крім того, з ФСБ прибув ряд консультантів, котрі розробили сценарій розгону євромайдану із застосуванням новітніх технологій, зокрема аерозолів зі спеціальним газом. Аерозолі вручатимуться провокаторам, які під виглядом протестувальників пройдуть у приміщення КМДА, Будинок профспілок, палац “Жовтневий” та інші людні місця й розпилять газ безпосередньо перед штурмом.

Газ викликає запаморочення, загальну слабкість, паралізує здатність до опору.

Якщо таке буде зроблено, вся відповідальність за подальші наслідки ляже на СБУ. Звертаюся до керівництва СБУ з вимогою вжити всіх можливих заходів для недопущення подібного сценарію.

За інформацією з достовірних джерел у силових структурах, наші доблесні правоохоронні органи планують провокації — підпал будинків (дверей квартир) і автомобілів владним нардепам, зокрема Шуфричу, Лук’янову, Царьову, Чечетову, Єфремову та деяким іншим, а також ряду громадських діячів, чиї адреси та інші персональні дані були викинуті у відкритий інформаційний простір.

Провладні ЗМІ висвітлюватимуть це, як провокації з боку радикального крила протестувальників.

Геннадій Москаль