ТВі. Сьогодні про головне. ВІДЕО

Екс-посол США в Україні Стівен Пайфер та британський політолог Ендрю Вілсон заявили, що Україна рухається в бік Білорусі й загроза вступу Києва до Митного союзу не змусить Захід заплющити очі на політичні репресії й корупцію в країні.

Про це говорять у програмі "Сьогодні про головне" на ТВі народний депутат від Партії регіонів Григорій Смітюх, народний депутат шостого скликання Остап Семерак, директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Сергій Власенко стверджує, що низка засобів масової інформації опублікувала вчора фальшиве інтерв'ю з ним, в якому він нібито розповідав про свої побоювання бути отруєним і про те, що співробітники Служби безпеки України ведуть за ним стеження в костюмах мультиплікаційних ведмедів.

Про це говорять народні депутати від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко та Микола Томенко, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов і звільнена журналістка інформаційного агентства УНІАН Олена Літвінова.