Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

Блог Рубена Джонсона "Втеча з держави-тюрми : Геромадянська війна в Україні" на сайті "Віклі Стандарт".

Зрештою, причиною повстання в Україні є непростима поведінка уряду України, який вважають не на багато кращим за зграю бандитів. Йдеться не про мовний, чи етнічний конфлікт - і цю реальність не змінять жодні зусилля Володимира Путіна переконати світ, що східна половина України є Судетами Росії. Як і у випадку революцій 1980-х, які повалили підзвітні СРСР режими у Східній Європі, українці втомились від наруги з боку уряду та відсутності будь-яких фінансових перспектив. Вони не здадуться і не залишать вулиці доки ситуація не зміниться", - пише автор.

Обмеження поставок газу з Росії до України може призвести до гальмування європейської економіки - пише на сторінках "Вашингтон таймс" Річард Ран.

"Ймовірно, буде більше насильства. За цих умов, ймовірно буде більше втручання з боку Росії і, як наслідок, ще більше насильства. Європейці та адміністрація Обами будуть обмежуватись розмовами, поки до країн ЄС не почнуть прибувати маси біженців, а тоді вже може бути надто пізно", - пише автор.

Наскільки значним є націоналістичний компонент в українській опозиції? Щоб відповісти на це питання, Frankfurter Allgemeine Zeitung за допомогою експертів аналізує еволюцію ВО Свобода з моменту її заснування на початку 90-х років.

Експерт Андреас Умланд не виключає, що партія Тягнибока - "подібно колишній італійським фашистам" - з часом перетвориться на "прийнятну правоцентристську силу". В останній час складається враження , що лідер "Свободи" прагне скористатись цим шансом - відзначає Конрад Шулер.