Делегація НАТО відвідала Майдан. ФОТОрепортаж

Співголова Міжпарламентської ради - Голова Парламентської асамблеї НАТО Х'ю Бейлі зазначив, що застосування сили і утиск мирних демонстрантів у розв'язанні нинішньої кризи є неприйнятним

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Х'ю Бейлі відзначив, що НАТО закликало президента України Віктора Януковича і владу провести розслідування цих подій і притягнути до відповідальності тих, хто порушив базові принципи свободи зібрання і свободи слова.

За його словами, європейська спільнота готова підтримати будь-яких лідерів, які готові повести український народ до кращого майбутнього. "Останні драматичні події в Україні глибоко схвилювали нас усіх. Через понад двадцять років з часу здобуття незалежності український народ все ще обирає своє майбутнє. На жаль, цей процес є болісним, інколи навіть з насильством. Я не хотів би закликати вас до вибору між Сходом чи Заходом, а скоріше до вибору між минулим і майбутнім", - наголосив він.

Читайте також: НАТО призвало Украину сделать наконец выбор между прошлым и будущим

Про зустріч з делегацією НАТО також написав у своєму Facebook і керівник Самооборони Майдану, нардеп Андрій Парубій.

"Сьогодні до нас на Майдан завітала делегація Парламентської асамблеї НАТО на чолі з головою Г'ю Бейлі. В обговоренні я наголошував на необхідності введення санкцій", - зазначив Парубій.

img

Читайте також: Генсек НАТО осудил Россию за давление на Украину