Єгор Соболєв: Ніякого перетворення в офіційні "народні дружини" - робити громадські варти як партизанський рух

З ініціативи дарничан зустрілися громадські варти, (патрулі та дозори:)) з різних районів Києва. Всі дорослі чоловіки, всі розуміють, чому зараз час творити сили самооборони.

Ми представили наступні погляди, як це краще робити:

1. Ніякого перетворення в офіційні "народні дружини"! Дати міліції переписати всіх учасників - зараз це самогубство. Це не виключає співпраці з конкретними дільничними чи міліцейськими патрулями "на людському рівні".

2. Робити громадські варти як партизанський рух. Виробляти єдині підходи, але втілювати їх самостійно. Чим більше буде загонів з сильною внутрішньою довірою та досвідом взаємодії, чим більше автономності в них буде, тим важче режиму буде боротися з нами. Навпаки, творення централізованої структури з єдиним штабом та диспетчером - крок назустріч Службі зовнішньої розвідки. Як я розумію, вона з початку Євромайдану демонструє свій професіоналізм в обслуговуванні бандитів та агентів іншої держави.

3. Знайомитися у справах, популяризувати справи разом, ділитися досвідом - завдання вже сьогоднішнього дня. Патрулювати, патрулювати і ще раз патрулювати. Хто з Шевченківського району - сьогодні збираємося о 00:00. Мій телефон - 050 351 81 41

Єгор Соболєв