Російські загарбники мінують херсонські землі і встановлюють кордони з Кримом. ВІДЕО

 

Між Кримом та Херсонською областю почали закопувати протитанкові міни та розтягувати колючий дріт. Парадокс у тому, що кордон встановлюють на херсонській землі.

Більше того, електрика на КПП загарбників також іде з Херсонської області і платить за неї МВС, повідомляє ТСН.

Роздивитися як облаштувалися на нашій землі загарбники не вдається – людина з автоматом показує, що журналістам треба негайно забиратися геть. 

Русские фашисты уже штампуют учебники для оккупированной Украины

Таблички "міни" - насправді не жарт. Про це не на камеру розповідають військові розвідники. Вони показують відомості, які були підібрані біля КПП супротивника. Згідно з даними очевидців і документів, міни закопує так звана самооборона Криму. Водночас вони спокійно користають українською електрикою.

За деякими даними бійці у зеленій формі зайняли готель тепер уже колишнього голови Генічеської райдержадміністрації. Водночас, у відповідь загарбникам, підсилили українську армію і прикордонники. Вони облаштували свій контрольно-пропускний пункт у самому Чонгарі.

На базе ВВ МВД Украины создается Национальная гвардия и объявлена частичная мобилизация, - СНБО

Як передає кореспондент ТСН, село тепер вже не на нічийній полосі, а вантажівки з російськими військовими сюди більше не заїжджають. Як повідомлялося раніше, викрадений у Бахчисараї командир не здавався росіянам і відмовився від грошей. На часі автомобільний батальйон захоплений невідомими у формі, які повністю контролюють периметр військової частини