Тимошенко зустрілася з представниками ЄС: "Агресія проти України - це агресія проти Європи". ВІДЕО

Сьогодні, 12 квітня, кандидат в Президенти України від партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко провела зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Національної Асамблеї Франції Елізабет Гігу, Головою Комітету у закордонних справах Бундестагу Німеччини Норбертом Рьоттгеном та Головою Комітету у закордонних справах Польського Сейму Гжегожем Схетиною.

Про це повідомляє INTV.

Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та питання, пов'язані з агресією Росії проти нашої держави. "Ми разом з нашими колегами з Німеччини та Польщі приїхали до Києва, щоб висловити свою підтримку народу України", - наголосила Елізабет Гігу. "Ми не залишимо Україну наодинці", - підкреслив Норберт Рьоттген. 

Юлія Тимошенко подякувала за підтримку та наголосила, що її політична сила робить усе можливе для стабілізації ситуації в Україні. "Агресія проти України - це агресія проти Європи і виклик глобальному світовому порядку",- сказала вона. "Я дуже рада, що ЄС підтримує нас. Солідарність де факто - це те, що потрібно народу України", - додала Тимошенко.

Також йшлося про весь набір політичних, економічних та інших інструментів, які вже задіяні та можуть бути задіяні з боку ЄС для допомоги Україні. У зустрічі також взяли участь заступник голови партії "Батьківщина", Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, Посол Франції в Україні Ален Ремі, Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль та Посол Польщі в Україні Генрик Літвін.