Міліцейська феєрія

Феєричний витвір міліцейського інтелекту отримав 10 вересня на руки житомирянин Владислав Пучич. Біля восьмої години вечора йому додому принесли «повістку» з викликом до Богунського райвідділу міліції. У якості кого міліція викликає громадянина Пучича в «повістці» сказано не було, зазначено лише, що йому необхідно з’явитись з приводу чи то мітингу, чи то акції, проведеної в Житомирі 8 вересня на підтримку телеканалу ТВі… Цю «повістку» неможливо коментувати – достатньо просто на неї подивитись:

 

 

 

Судячи з тексту «повістки», палке бажання поспілкуватись з Владом Пучичем у дільничного інспектора міліції Богунського райвідділу Умінського В.М. (до речі, звертаємо увагу пана лейтенанта, що слово «райвідділ» пишеться з двома «д») виникло через те, що 8 вересня 2012 року півсотні небайдужих житомирян розгорнули в центрі міста, біля фонтану, 42-метровий банер з написом «Захисти ТВі, підтримай свободу слова». При цьому, саме Владислав подав у мерію офіційне повідомлення про проведення цієї акції.

 

 

 

 

 

 

 

 

11 вересня 2012 року законослухняний громадянин Пучич замість того, щоби повісти «повістку» на цвяшок у туалеті, з’явився до Богунського райвідділу, де був радо зустрінутий аж цілим начальником цього, так би мовити, правоохоронного закладу. Начальник радісно пояснив, що Пучич, начебто, порушив порядок проведення масових заходів і тепер має бути притягнутий до адміністративної відповідальності.

Щоправда, всі намагання «правопорушника» з’ясувати, ким саме й коли був цей порядок встановлений, залишились без відповіді. Натомість пан міліціонер став розповідати, що ввечері 7 вересня 2012 року Житомирський окружний адміністративний суд розглянув позов міськради й заборонив зовсім іншому громадянинові – Івану Фурлету – проводити акцію на підтримку ТВі за зовсім іншою адресою: біля будинку 1 на майдані Соборний.

З постановою суду можна ознайомитись на сайті «Житомир.інфо»

http://www.zhitomir.info/news_112149.html

і переконатись, що до Владислава Пучича вона має таке ж відношення, як нафталін до виробництва тістечок.

Втім, до міліції жодних претензій немає. І, дійсно, хіба можна ображатись на убогих, що пишуть рукописні «повістки» на клаптиках паперу? Тим більше, що цей ганебний спектакль явно був влаштований не з ініціативи Богунського райвідділу, а виключно службовими позивами житомирського губернатора Рижука.

Ми вже писали, як цей високий достойник у ніч з 23 на 24 серпня влаштував на честь себе, коханого, фестиваль наркоманів «Угар Ангара», вдершись на приватну територію й погромивши унікальний Авіаційно-спортивний центр ім. Валентини Закорецької. Писали не тільки ми: про цей шабаш повідомляли десятки засобів масової інформації, а обурені спортсмени звернулись до громадськості з вимогою засудити безумство голови Житомирської облдержадміністрації, який зірвав проведення крупних змагань з парашутного багатоборства

http://ascentre.org.ua/partiya-rehioniv-zirvala-provedennya-ii-ho-vidkrytoho-chempionatu-zhytomyrskoji-oblasti-z-parashutnoho-bahatoborstva/

Але міліції нема діла до масового продажу наркотиків і вандалізму обколених і обкурених підшефних губернатора. Бо цей, прости Господи, «фестиваль» проводився місцевим осередком Партії Регіонів на підтримку кандидата в народні депутати України по 62-му виборчому округу Рижука.

Це на міліцейські повістки грошей немає. А на свято наркоманів Рижук виділив 30 тисяч готівкою – хай веселяться соціально близькі. Тим більше, на відміну від захисників ТВі, шкоди від них жодної. І навіть більше того – сама користь. Бо проголосувати за пришелепуватого губернатора людина може хіба в стадії наркотичного сп’яніння.

Натомість тепер є чим зайнятись міліціонерам – ловити громадських діячів, що протестують проти утисків свободи слова. Бо на все інше в міліції все однаково немає коштів. Навіть на повістки.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»