ГОСТІ ІЗ ПРОШЛОГО (РІМЕЙК ПРІКВЕЛА)

Шухєр Сміт 


Гості із прошлого (Рімейк пріквела)

Многім з вас цей фільм відомий з дитинства. Про мальчіка, дєвочку, космічних піратів і міелофон. Якшо трошки, зовсім капєльку, підрихтувати сценарій, заточити під сьогоднішні українські реалії, взяти зовсім інший акторський склад, то получітся справжня кіношенька про життя. Наше з вами в Україні, яке спостерігаємо уже давно по ТБ.


Ізложу я вам новий сценарій і познайомлю з новим акторським складом. Шоб і молоде покоління, яке не бачили оригінальної «Гості з майбутнього» могли оцінити цей шедевр.
Ось власне, через-шо все і почалося. В одній країні працювала собі така організація «КосмоЗоо», у нашому випадку – Кабмін. Організація працювала над розробкою ось цього - міелофон, в нашому фільмі – бюджет України. Шось давно пішло не так, працівники КосмоЗоо почали створювати такі бюджети, що працювали не так, як належно.Якось, холодною зимою 2004 року бюджет потрапив в керування робкому мальчіку Колі Герасімову (читай Вітя Ю.). Потрапив совєршенно случайно, від чого робкій мальчік Вітя розтірявся і почав робити всякі глупості.


Частічно робив він глупості через єту дєвочку – Алісу Сєлєзньову (Юлія Т.). Бо Юля рощітувала, шо буде работать з бюджетом сама, без сторонньої допомоги. Ібо бюджет, то така штука, шо любіт тішину.


Но, не всігда получалось руліть самой, бо як і у всіх дєвочєк, у неї був тато. Вот тато. Роль його у фільмі маленька і незамєтна, но вліяніє на дочу мав. І не абияке.


Але ізначально, всі сотруднікі «КосмоЗоо» заточували бюджет під них – головних злодєєв. Знайомтесь – це істинно космічєскіє пірати Вєсєльчак У (Вітя Я.) і Крис (Ренат А), які мали заволодіти бюджетом в 2004, но, як ми уже знаєм, бюджет потрапив у руки мальчіку Вітє, який не знав шо з ним робити і як його крутить, зато поров гарячку.


Увесь фільм при помощі всіх сотрудніков «КосмоЗоо - Кабміна» намагалися вирвать бюджет з рук робкого Колі (Віті). Не покідала надєжд повернути собі бюджет і дєвочка Аліса (Юля).

Когда Вітя попав в будущєє, там його встрєтіл бюрократ, зануда і обслуживающій технік роботов-кнопкодавов робот Вертер (Володя Л.). Володя сразу сказал Вітє «кинути того ровера» і не іспитивать судьбу. Позже робот буде унічтожен піратамі за нєнадобностью.


Руководітєль «КосмоЗоо» - доктор Александр «Алік» Борісовіч (у нас Ніколай «Пхло» Азаров). Щиро щітає себе доктором і всячєскі морозиться виконувати роль руководітєля «Космозоо - Кабміна». Знамєніт тєм, што любіт капусту і травіть всячєскі байкі. Разработал свою мову – космічєске українське есперанто.


Познайомлю вас тепер з сотрудніками КосмоЗоо і другімі персонажамі, жоден із котрих не являється позитивним. Таке от кіно.
Єто старший научній сотруднік Єлєктрон Івановіч (Сєргєй Т.). Щиро вважав, що работаєт над улучшенієм і модернізациєй бюджета. Постоянно тріщав про реформи. 


Єто Наполеон - єдінствєнний в мірє говорящій козел, старший научний сотруднік. Умєніє говорити уже давно нікого не удівляєт, всігда удівляєт то, ШО він говорить.


Єто фізрук Єдуард Алєксандровіч «Ілля Муромєц» (у нас Олександр Попов). Знамєніт тєм, шо труслів і перебуває під полним контролєм піратов. Крєдо жизні: «Никого не видел, ничего не знаю, все люди – братья Кличко, все должны помогать друг-другу." "Молодец! Сиди читай." 


Самиє загадочниє пєрсонажи нашого фільма – гості с Альфа Центавра (Росія). Вроді і не прі дєлах, но постоянно крутяться там, де проісходят ключєвиє собитія. Но всєгда готова отмазка. То прішлі «сєвастопольский космофлот посмотрєть», как туристи. То питають «как пройті к газотранспортной сістємє». Роль в фільмє нєдооценьонная.
 Альфу Центавра знаешь? Тамошние мы…

Єто Фіма Корольов (Леонід Кра). Як і робкій Коля, когда-то тоже руководіл бюджетом. Правда не таким, не модернізованим і очєнь маленьким! Втайнє завідує Колі Герасімову, і щітаєт шо він справився би лучше. А чьо не получілося? Ну, занят бил, єму іщьо урокі нада било сдєлать. Любіт крітіковать і замахівать дурацкими пространними совєтами ні о чьом.


Ето ше один дєржатєль бюджета – дєдушка Павєл (Леонід Ку). Щітає себе самим умним, моложав, дєржицца молодцом. Роздає совєти на право і на лєво. Щітає, шо імєнно він – лучший із тих, хто работал з бюджетом.


Це – прибацана трєнєрша Марта Эрастовна Скриль (Інна Бг). Весь фільм завісліво і навяжчіво бігала за дєвочкой Алісой і доставала фразой «Дєвочка моя, тєбє нє уйті от тюрємной нари». Роль в фільмє мала, безтолкова і раздражающая.


Подружка Аліси – Юлія Грібкова (Наталя К.). Всячєскі дємонстріруєт любов і лояльность к Алісє, но втайнє щітає, шо вона красівше і моложе. Мєчтаєт колись занять мєсто Аліси Сєлєзньовой (Юлі Т.)


Ну, і на завершення. Ізначальний варіант літаючого транспортного засобу був забракований одним із акторів. Причина – яйцеподобна форма і малий рівень комфорту – нєгдє булкі расслабіть.Вот таке вот кіно. Пака-пака. До нових встрєчь.


P.S. Всі події і персонажі видумані. Збіги випадкові. Фото узято з відкритих джерел. Сайти ліга, украправда, сєгодня, кореспондент, главрєд, точка.нет та інші.

http://www.pl.com.ua/?pid=34&artid=20557