"Інтер" скотився до рівня провінційного каналу, - експерт

На тлі бурхливих подій окреслилися професійні та етичні стандарти. На цьому тлі, як буває на війні, легше стало відрізняти хто є хто, хто займається пропагандою, інформаційними маніпуляціями

Про це в ефірі "Еспресо.TV" сказав медіа-експерт Олександр Чекмишев.

Він розповів, що ще під час моніторингу українських, російських, польских телеканалів у 2007-2008 роках виявилося, що стандарти українських журналістів значно вищі за російські. "Українська журналістика більшості українських телеканалів виглядає кращою за російські телеканали - чи то “ОРТ”, чи то “Росія”, чи “НТВ”, - переконаний Чекмишев.

Аналізуючи українські телеканали сьогодні, медіа-експерт зазначив, що професіоналізм телеканалу "Інтер" скотився до рівня більшості російських телеканалів. "Він жаливо деградував і це обовязково позначиться на його рейтингу. Якщо йому намалюють рейтинги, то люди сміятимуться. Інтер став провінційним", - каже Чекмишев. Він також вважає, що львівський ЗІК має перевищувати "Інтер".

Що стосується інших каналів, то "найбрутальніше виглядає УТ-1. При всіх своїх намаганнях давати картинки — мерзотний канал “112”. Багато підлого є у вечерніх новинах і на телеканалі “Україна”, - сказав Чекмишев.