ТСН: Янукович не знає, у кого повернеться язик критикувати його реформи

Президент застеріг опозицію, що критика його ініціатив, це опозиція до народу.
Янукович застеріг опозицію від критики його ініціатив

 Віктор Янукович закликає Верховну раду спільно втілювати у життя його соціальні ініціативи, незважаючи на вибори.
Про це він сказав під час зустрічі з головою ВР Володимиром Литвиним та лідерами фракцій Партії регіонів, Народної партії і групи "Реформи заради майбутнього".
За словами Януковича, перед внесенням соціальних ініціатив була проведена величезна аналітична робота. "Ми прогнозували, яка ситуація у державі буде, і з урахуванням усіх чинників була підготовлена ця база", - сказав президент.
Він наголосив, що підвищити соціальні стандарти є обов'язком влади, і зволікати із втіленням цього у життя не можна.
Янукович підкреслив, що критика стосовно того, що ці соціальні ініціативи пов'язані з виборчою кампанією, яка наближається, була б у будь-який час. "Якщо це зробити у другому півріччі або зараз, все одно скажуть, що це пов'язано з виборами...
Скажіть, будь ласка, у нас є періоди, час, який не пов'язаний з виборами? У нас перманентні вибори завжди, закінчуються парламентські - починається підготовка до президентських", - сказав Янукович. На його думку, опозиція також має працювати над втіленням соціальних ініціатив, а не критикувати їх. Він зауважив, що виступати проти підвищення соціальних стандартів - означає бути в опозиції не до президента, не до уряду, а до народу.
"Це ж не опозиція до мене чи до уряду, це опозиція до народу, фактично. Ну, хай спробують. Я переконаний у тому, що буде відповідь від людей, якщо не зразу, то з часом", - сказав Янукович. У свою чергу Литвин нагадав, що народні депутати домовились провести зустріч з членами Кабінету міністрів у п'ятницю для того, щоб обговорити соціальні ініціативи Президента і шляхи їхньої реалізації.