Холопство. Табачник был готов пасть на колени перед Януковичем и Бердимухамедовым. ФОТО

У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі президента України Віктора Януковича та президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова.

Фото прес-служби президента
 
Підсумком зустрічей і переговорів став пакет підписаних важливих документів у різних сферах двосторонньої взаємодії

Прозвучали гімни України та Туркменістану, глави держав оглянули стрій воїнів почесної варти. Церемонія завершилася представленням офіційних делегацій двох країн. Віктор Янукович привітався з українськими урядовцями і потис кожному руку. Проте особливу шану президенту висловив очільник Міносвіти Дмитро Табачник — він найнижче вклонився главі держави.

Фото: Андрій Іванченко

Після цього розпочалася зустріч Віктора Януковича і Гурбангули Бердимухамедова у форматі "віч-на-віч". Далі під головуванням президентів відбулися переговори у розширеному складі.

Після поклону Дмитро Табачник зустрівся із заступником голови Кабінету Міністрів Туркменістану з гуманітарних питань Сапардури Тойлієвим та головою Комітету у справах спорту і туризму Туркменістану Ферхатом Арджановим. Вони обговорили питання щодо спорудження національних спортивних комплексів і питання здобуття освіти в Україні громадянами Туркменістану.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_tabachnik-vklonivsya-yanukovichu-led-ne-do-poyasa/426662">Gazeta.ua</a>


Аватар пользователя афілініронічно

от хтось би зздаду підсрачника дав...