Юлія Тимошенко: Кандидат в президенти - це велика честь і велика відповідальність.

pr_a0913.jpgЕкс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про готовність балотуватися у президенти України на наступних виборах. 

"7 грудня 2012 року об’єднана опозиція оголосила, що вона підтримає мене як єдиного кандидата від опозиції на наступних президентських виборах. Для мене це – велика честь і велика відповідальність. Звичайно, існують великі перешкоди. Але я завжди чинила опір тим, хто намагався відвернути мене від моїх цілей та моїх мрій про майбутнє України", - сказала Юлія Тимошенко в інтерв’ю швейцарському виданню Le Temps

Екс-прем’єр сподівається, що Європейський суд з прав людини ухвалить справедливе рішення за результатом розгляду її скарги. "Я сподіваюсь, що Європейський суд з прав людини, який незабаром має винести рішення щодо законності судового процесу проти мене, дасть мені можливість, щоб мене судили не куплені владою судді, а народ, який повинен мати право висловити свою думку щодо моєї політики та політики моєї партії на вільних і чесних виборах. Завдяки міжнародному тиску, за підтримки української діаспори й активних демократичних сил в нашій країні владі не вдалось знищити мене політично. Я ще жива!", - заявила вона. 

"Президент і його поплічники добре знають, що я здатна змінити ситуацію в країні і зібрати сили, які протистоятимуть встановленню в Україні диктатури. Репресії, жертвою яких стала я та інші особи, які виступають за свободу, насправді пов’язані з тим, що ми боремося з їхньою логікою канібалів по відношенню до країни, з їхньою корупцією і маніпулюванням законом, яким вони безкарно займаються, застосовуючи найнахабнішу брехню і найгрубіші фальсифікації. Але головна проблема полягає не в моєму особистому випадку або випадках моїх соратників. Справжня проблема в тому, що Україна й інші пострадянські країни повертаються до диктатури. Я вважаю, що нам потрібні рішучі дії демократичного світу для протистояння цій тенденції. Безжальна боротьба з корупцією може стати початком кінця цих неодиктаторів, які процвітають в молодих і вразливих демократіях", - переконана Юлія Тимошенко. 

Як відомо, Le Temps є франкомовним щоденним швейцарським виданням. Видається в Женеві накладом близько 46 тисяч примірників. Головним тематичним напрямком видання є міжнародна і внутрішня політика, новини економіки, суспільства і культури. Розповсюджується серед франкомовної частини громадян Швейцарії. Аудиторія видання складається переважно з представників політичних, економічних та дипломатичних кіл країни.