Впертість Януковича проти впертості Європи. ВІДЕО

Нервовій системі Віктора Януковича може позаздрити кожен.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель поставила його владу на один щабель із режимом Олександра Лукашенка в Білорусі; бойкот такої важливої для влади події як Євро-2012 здобуває нових прихильників; а саміт країн Центральної Європи в Ялті довелося скасувати через масову відмову на нього їхати.

Український лідер проявляє стресостійкість - він не лише визнав, що Київ скочується в ізоляцію, але й вважає - це на користь. Що за користь, лишається здогадуватися. Замість європейського саміту в Януковича буде саміт у Москві - країн СНД, але заміну кредитам МВФ поки що не знайдено.

Як не знайдено і альтернативу європейським банкам, де тримають рахунки ВІТЧИЗНЯНІ ВЛАДОМОЖЦІ - про їх можливе замороження заговорили гучніше. Тому не всі можуть похвалитися олімпійським спокоєм Януковича.

Так, Микола Азаров назвав НЕГІДНИКАМИ тих, сумнівається у європейськості України і навіть не виключив лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

В Україні ж опозиціонерку ще більше затискають в лещата кримінальних звинувачень. Генпрокуратура ось-ось оголосить її причетною до вбивства Євгена Щербаня.

Опубликовано 13.05.2012 пользователем