Медведчук «атакує» україномовні сторінки у соцмережах

«Віктор Медведчук «атакує» україномовні сторінки у соцмережах» – у публікації під таким заголовком «Український тиждень» інформує, що лідер «Українського вибору» розгорнув активну пропаганду на найпопулярніших україномовних сторінках «ВКонтакте». 

Усі дописи із офіційної сторінки Медведчука одразу транслюються практично на всіх великих україномовних групах «ВКонтакте». Отже, підсумовує видання, має місце технологія, проста, і, ймовірно, щедро спонсорована (навряд чи адміністратори україномовних сторінок ретранслюють меседжі Медведчука безкоштовно): частина численних відвідувачів популярних сторінок має проковтнути пропагандистський гачок і перейти на сторінку Віктора Медведчука. Однак, як зауважує видання, вік користувачів цих інтернет-ком’юніті – здебільшого підлітки 14-18 років.

Звідси можна зробити два висновки. Або Віктор Медведчук як і його кум Володимир Путін не надто довіряє інтернету і соцмережам та доручає віртуальний фронт «професіонлам», які тішать патрона великою кількістю відвідувачів сторінки, що приходять з україномовної території.

Або ж «Український вибір» свідомо обробляє україномовну, але не вельми інтелектуальну, молодь з метою розширити електоральне поле до виборів-2015.