На марші росіян у Варшаві - водомети і стрілянина. ФОТО - ВІДЕО

Поліція Варшави відкрила попереджувальний вогонь у повітря і застосувала водомети під час руху маршу російських уболівальників.

Про це повідомляють РИА Новости.

 

Поліція застосувала водомети на марші російських уболівальників у Варшаві для розгону польських фанатів, які продовжують вести себе агресивно.

 

Тривають сутички між уболівальниками обох збірних, колона російських фанатів і раніше блокована на мосту через Віслу, і поліція забороняє росіянам пройти до стадіону у зв'язку з тим, що в безпосередній близькості арени раз за разом виникають бійки окремих груп уболівальників двох країн.

 

Польські вболівальники безпосередньо у Національного стадіону, стали закидати поліцейських фаєрами і скляними пляшками, і в підсумку місцева поліція була змушена відкрити шумові попереджувальні постріли в повітря.

 

Потім органи правопорядку Варшави стали витісняти польських уболівальників зі шляху руху російських фанатів.

Марш російських уболівальників призупинено в 150 метрах від Національного стадіону.

Двоє людей із закривавленими головами були доставлені в поліцейські машини представниками органів правопорядку. Поки невідомо, чи є постраждалі громадянами Росії.

Всі фото "Польське радіо

Також колона зупинялася через те, що уболівальник збірної Польщі втратив свідомість, і його перенесли в поліцейську машину, після чого він був відправлений до лікарні.

У свою чергу "Інтерфакс" повідомляє, що через деякий час ходу колони було відновлено.

"В результаті правоохоронці пропустили росіян не по основній частині мосту через Віслу, а по вузькій сходах, які теж ведуть до стадіону", - відзначає агентство.

Польська поліція затримала 56 росіян та поляків, які брали участь в бійках та порушували громадських порядок, повідомляє УНІАН.

За даними польських правоохоронців, у сутичках брали участь як російські, так і польські псевдоуболівальники.

"Реакція поліції була рішучою та не дозволила загостренню агресії", - відзначили в прес-служба поліції Варшави.

Правоохоронці повідомили, що затримали більшість із тих, хто брав участь у сутичках, додавши, що завдяки міському моніторингу планують ідентифікувати та затримати тих, кого не вдалося відразу