Jeszcze Polska nie zginęła. Нічия з Росією зі смаком перемоги.+ ВІДЕО

Браво полякам за мужність та самовіддачу!

Автор гола  Якуб Блащиковски сказав, що його команда здатна грати в добрий футбол й досягти позитивних підсумків, і закликав вболівальників  підтримати команду і надалі .

"Коли ти забиваєш такий гол у відповідь,- це надихає команду. Смуда сказав нам, як треба грати, і ми дотримувались його настанов. 

 Ми будемо боротися до кінця.

Поляки були за 45 хвилин від поразки, що нічого б не змінила для них у турнірній стратегії. Адже що так, що за нічиєї треба було б перемагати у останній зустрічі чехів

. Але "баранка" суттєво б вдарила по психологічному стану команди, котру і так розкритикували за другий тайм матчу з греками. А так - проявлено волю до перемоги, і команда в непоганому гуморі має підійти до вирішальної битви з сусідами.

Дуже серйозний матч видали лідери команди Блащиковськи (відмінний гол) та Левандовськи (додавав з кожною хвилиною), добре виглядав центрбек Перкі, досить надійним був воротар Титонь.

Польська дружина показала, що вміє додавати протягом гри, а тому нас чекає дуже цікаве протистояння в третьому турі.

Щодо росіян, то у них залишилися чудові шанси на вихід у чвертьфінал і дуже пристойні на перше місце в групі. Виходячи з рівня гри, продемонстрованого греками у матчі проти чехів, перемогти їх не виглядає неймовірно складним завданням. Оця легкість і може стати пасткою для команди, котра розуміє свою перевагу у класі над опонентами. Як складеться - побачимо.

А поки слід подякувати командам, котрі видали поєдинок, що за рівнем напруги був одним з найкращих на турнірі.

по матеріалам  champion.com.ua