Данський кронпринц пройшов «зелений коридор» у Львові разом із фанами

Сьогодні до Львова на матч між Данією і Португалією прибув кронпринц Данії Фредерік.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської митниці, принц прибув у Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького разом із данськими уболівальниками чартерним рейсом «Копенгаген – Львів». На борту літака «Аеробус» була 141 особа.

Митне оформлення кронпринц пройшов разом з уболівальниками, скориставшись смугою спрощеного контролю «зелений коридор».

За попередньою інформацією, сьогодні ж після матчу кронпринц Данії Фредерік відлітає до Копенгагена, інформує прес-служба митниці

За сьогоднішню добу Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького планує прийняти близько 120 літаків з уболівальниками. В аеропорту вже приземлився Аеробус з португальцями

Наразі, як зазначається у повідомленні, в аеропорту «Львів» вже приземлився перший Аеробус з португальцями, яким прилетіло 400 фанів.

Як повідомляв УНІАН, після реконструкції аеродром Міжнародного аеропорту «Львів» одержав II категорію Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) і може приймати літаки у складних метеорологічних умовах та має усі можливості для прийому і вильоту пасажирських літаків класу «D», які здійснюють польоти середньої і великої дальності.

По матеріалам УНІАН