Ставлення Януковича до Тимошенко – це помста і політичний реванш, - нідерланський сенатор

Сенатор нідерландського парламенту Сібе Шаап вважає, що у ставленні Віктора Януковича до Юлії Тимошенко йдеться про банальне бажання помсти та політичного реваншу.

Про це він сказав в інтерв’ю «Українського тижня».

«У випадку України та ставлення президента Януковича до Юлії Тимошенко знову ж таки йдеться про банальне бажання помсти та політичного реваншу. Я веду до того, що дуже небезпечно, коли політики високого рангу не приймають засад конкуренції, а одразу починають зводити один з одним рахунки після перемоги», - наголосив Шаап.

Він також навів приклад сучасної Росію, «де Путін активно бореться проти ліберальної демократії та опозиції, яку він уже практично знищив у своїй країні».

«Щодня рамки вужчають внаслідок прийняття нових правових норм. Це відбувається тому, що нинішній президент РФ вважає певну когорту людей своїми ворогами і бореться супроти них з однієї простої причини, яка називається «помста». Зокрема показовий випадок засудження учасниць групи Pussy Riot за вираження своєї політичної позиції. Я не впевнений, що Путін є аж таким захисником церкви. Його дії в цій ситуації – це бажання встановити контроль над тим, що йому непідвладне. І саме це його непокоїло», - відзначив Шаап.