Янукович втратив зв'язок із реальністю

Андрій Павловський: Віктору Федоровичу можна тільки поспівчувати. Фото: radiosvoboda.org
Андрій Павловський: Віктору Федоровичу можна тільки поспівчувати. Фото: radiosvoboda.org

"Бютівець" Андрій Павловський вважає, що президент Віктор Янукович не перепрацьовує.

Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

"Віктору Федоровичу можна тільки поспівчувати через те, що на його плечі впав такий тягар, як президентство. Якщо йому так важко, то міг би позбавити себе і державу такого навантаження та звільнити цю посаду. Насправді, ми бачимо, що в центрі Києва перекривають дороги близько одинадцятої ранку. Це Віктор Федорович приїжджає на роботу, а о четвертій дня проїзд закривають у зворотному напрямку, бо він їде до "Межигір'я" відпочивати.  Виходить, президент у нас працює з 11 до 16. Це не таке вже й велике навантаження. У нас звичайні громадяни працюють мінімум по вісім годин. Він говорить, що працює 24 години на добу. То коли ж він спить у "Межигір'ї", і чому там мало знаходиться на роботі? Зараз він відбув на кримську державну дачу із робочою відпусткою. Відпочивати в Криму - це дуже важка і відповідальна робота", - зазначив депутат.

Павловський наголосив, що останнім часом Януковичу стало тяжко їздити на роботу.

"Тому він сам у себе орендує у "Межигір'ї" приміщення, аби проводити там прийоми. Тепер примушують міністрів та інших високопосадовців їздити туди", - зауважив політик.

"Бютівець" впевнений, що президент втратив зв'язок із реальністю.

"Всі розуміють, що він не біля верстату стоїть вісім годин. Тим паче, управлінська робота приносить багато задоволення. Якщо ж так тяжко, то чого так рвуться на ті посади у владі?! Я б на місці Януковича не став розповідати, як йому важко", - додав політик.

Нагадаємо, раніше Янукович розповів, що працює 24 години на добу і це заважає його родині.Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/445640">Gazeta.ua</a>