Якщо люди з індустрії розваг йдуть в політику, то вони займають чиєсь місце.

Таку думку в інтерв'ю радіо "Свобода"висловила четвертий номер виборчого списку "Нашої України" Ірина Ванникова.

"Парламентарій – це копітка фахова робота", - вважає вона. Ванникова не уявляє, "як зірки естради або футболісти вдень і вночі разом із юристами будуть коптіти над законотворчістю".

"Тому виборчий список "Нашої України" найбільш професійний з точки зору майбутньої законотворчості, – розповіла Ванникова радіослухачам. – Там лише професіонали: юристи, економісти і лише одна мегазірка – третій Президент України Віктор Ющенко".

"Ми вважаємо, що і так звана об'єднана опозиція, і партія влади – це технологічні бізнес-угруповання за інтересами. Це не є сили, які будуть відстоювати український інтерес, - заявила вона. - Сьогодні єдина партія, яка буде відстоювати у парламенті національні інтереси, – це "Наша Україна".

"Я хочу звернути увагу на те, що за Президента Ющенка, за прем'єра Ющенка питання перегляду статусу української мови навіть не могло виникнути, - наголосила кандидат у депутати. - Це одна з причин, через які "Наша Україна" не збирається у майбутньому парламенті об'єднуватися ані з владою, ані з опозицією".

За словами Ванникової, сьогодні позиція Віктора Ющенка, як керівника політичної сили, лишається незмінною.

"Віктор Ющенко так само, як і раніше, вважає, що євроінтеграція і НАТО – це найкращий напрямок розвитку для України", – додала вона.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/450564">Gazeta.ua</a>