"Янукович розповідав, як його отруїли і чудом відкачали"

Колишній народний депутат 49-річний Тарас Чорновіл у розмові з кореспондентом  Gazeta.ua:

Ви казали, що в Януковича комплекс блокадного Ленінграда — не може наїстися. Як це виражається в політиці?

— У Януковича з Донецька страх переслідуванням та вбивством. Він розповідав, як за часів губернаторства його отруїли. Чудом відкачали. Було ще кілька справжніх чи уявних замахів. Цей страх неможливо подолати. Хіба що вдаритися в релігію. Коли ти починаєш жити за християнськими канонами, хоч на побутовому рівні — менше їсти, скромніше вдягатися, в тебе зникає відчуття суперцінності земного буття. Янукович до цього далекий.

Один із політологів зауважив, що Віктор Федорович зробив дві дуже великі помилки — обріс нерухомістю в Україні та ввів у володіння державними статками свою сім'ю. Будь-який колишній президент може домовитися про гарантії безпеки для себе. Але на дітей це не поширюється. А тут син Януковича всім насолив. Бізнесмени готові бігти до Ахметова й волати: забери половину просто так, бо ті заберуть усе. Після такого ніхто не дасть гарантій Януковичу. "Сім'ї" — тим більше"

====================================================================================================

Довідка(р): Булімія (від дав.-гр. βοῦς — бик і λῑμός — голод) — патологічно підвищене відчуття голоду. Цей стан інколи поєднується із зниженням відчуття насичення, внаслідок чого виникає потреба в надмірно великих кількостях їжі (поліфагія). Різко виражена постійна булімія і поліфагія спостерігаються переважно при органічних ушкодженнях головного мозку або психічних захворюваннях...