УДАР зняв 26 кандидатів-мажоритарників на користь "Батьківщини"

У відповідь очікує, що "Батьківщина" зніме своїх 22 кандидати, де ті конкурують з УДАРом

Партія Віталія Кличка УДАР знімає кандидатів у 26 мажоритарних округах на користь представників об’єднаної опозиції. Таке рішення було прийняте сьогодні на з'їзді партії, який проходить у Києві.

В офіційній заяві, розповсюдженій з цього приводу, наголошується, що УДАР не примушував кандидатів знімати свої кандидатури: «Абсолютна більшість з них зробили свідомий вибір».

Ще шестеро канидатів-мажоритарників від УДАРу знімаються на користь самовисуванців.

В якості кроку у відповідь, з'їзд УДАРу пропонує "Батьківщині зняти 22 кандидатів у тих округах, де шанси на перемогу у висуванців УДАРу є більшими.

Однак визначення спільних кандидатів стосується не усіх округів. "В округах, де перемога представників влади не є імовірною, або де зняття кандидатури від УДАРу» чи «Батьківщини не змінює ситуації на окрузі, ми виходимо з принципу політичної конкуренції і закликаємо виборців підтримати демократичну силу, чия позиція їм ближча", - наголошується у заяві.

Список усіх канидатів, що знімаються, а також тих, кого УДАР пропонує зняти Батьківщині можна переглянути на офіційному сайті УДАРу.

Як відомо, з'їзд "Батьківщини", де ймовірно буде ухвалене рішення стосовно зняття кандидатів на користь УДАРу відбудеться у понеділок в Києві.