Київська "Батьківщина" не погоджується на пропозицію УДАРу

Київський осередок партії «Батьківщина» заявляє про свою категоричну незгоду з діями політичної партії УДАР, яка 14 жовтня оприлюднила списки кандидатів у народні депутати, яких вони знімають на користь кандидатів від ВО «Батьківщина», а також список кандидатур від «Батьківщини», які мають бути зняті на їхню користь. Про це йдеться у заяві Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

«Фактично, партія УДАР  пропонує зняти по Києву 7 кандидатів від об’єднаної опозиції, в той час як сам УДАР милостиво погодився зняти лише двох. І це після того, як затвердження кандидатів по місту Києву було результатом кропіткого підбору та широкого обговорення поміж членів об’єднаної опозиції» – йдеться у заяві.

 У Київській «Батьківщині» стверджують, що соціологічні дослідження проводилися протягом  всієї виборчої компанії і підтверджують перевагу їх кандидатів. У партії також зазначають,  що спільною рисою всіх результатів був надзвичайно високий відсоток людей, які не визначилися із своїм вибором – понад 40%. На запитання щодо того, як виборець поставиться до відсутності в бюлетені їх кандидата і за кого буде голосувати в такому випадку понад 70% заявили про те, що не знають як будуть голосувати, 15% взагалі не прийдуть на вибори або зіпсують бюлетень. І лише 3% виборців виявили готовність змінити свій голос на користь іншого.

У столичному осередку партії вважають, що «за таких обставин зняття кандидатів лише дезорієнтує виборців та стане допомогою тим, хто купує собі голоси».

 У заяві столичний осередок визначає, що незважаючи на будь-які «намальовані» для мажоритарників рейтинги, об’єднана опозиція не має права підтримувати кандидатів, що є ставлениками Партії регіонів. «Так по 211-му округу  пропонується зняти Сергія Терьохіна на користь Миколи Бабенка, який  є діючим депутатом Київської обласної ради від УДАРу і входить у неформальну коаліцію із Партією регіонів. По 216-му округу пропонується зняти Ксенію Ляпіну на користь  «депутата-тушки» Олексія Давиденко. Пройшовши до Київської міської ради по списку «Батьківщини» Давиденко вийшов із складу  фракції як тільки Юлія Тимошенко залишила посаду прем’єр-міністра», - йдеться у заяві.

 Читайте також: Кличко поставив Яценюка перед вибором (ДОКУМЕНТИ)

Як повідомлялось, партія Віталія Кличка УДАРпід час з’їзду 14 жовтня заявила, що знімає кандидатів у 26 мажоритарних округах на користь представників об’єднаної опозиції.  

За інформацією джерела Тиждень.UA у БЮТБ, низка регіональних організацій та народних депутатів від БЮТ-«Батьківщина» збираються виступити на закритому з'їзді з критикою вищого керівництва об'єднаної опозиції, яке у вузькому колі осіб приймає рішення про зняття кандидатів-мажоритарників на користь партії Віталія Кличка УДАР.

 За словами джерела, обурення делегатів викликає те, що навіть станом на вечір суботи до них не доведено порядок денний з'їзду, а сам з'їзд скликається з порушеннями статуту.

 Джерела Тиждень.UA також підтвердили, що з'їзд об'єднаної опозиції відбуватиметься у закритому режимі в понеділок, 15 жовтня, о 10 ранку.