В партії Удар переконані, що кількість членів їхньої фракції у новій Верховній Раді буде розширюватись за рахунок депутатів від Партії регіонів.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив "ударівець" Валерій Карпунцов.

Карпунцов вважає, що більшість мажоритарників Партії регіонів не є ідеологічними прихильниками цієї політичної сили.

"У фракції УДАР буде набагато більше ніж 40 депутатів. Сьогодні проведені певні перемовини з тими ж висуванцями, які вступлять до нашої фракції. Більш того, я вам скажу, в Партії регіонів ті мажоритарники, переважно не є ідеологічними членами Партії регіонів", - пояснив свою позицію Карпунцов.

Окрім того, політик переконаний, що члени Партії регіонів будуть приєднуватися до опозиційних фракцій.

"Більш того, вони ні чим не зобов'язані Партії регіонів, і броунівський рух у них зараз вже є. А чим далі і ближче до визначення ситуації, я думаю звідти буде перетік до наших фракцій опозиційних", - додав він.

Нагадаємо, за партійними списками до парламенту обрано 225 народних депутатів, у тому числі Партія регіонів отримала 72 депутатських мандата, ВО "Батьківщина" - 62, партія "УДАР" - 34, Комуністична партія України - 32, ВО "Свобода" - 25.

На одномандатних округах обрано 220 депутатів, з них від Партії регіонів - 113, ВО "Батьківщина" - 39, ВО "Свобода" - 12, партії "УДАР" - 6, партії "Єдиний центр" - 3, Народної партії - 2 , по одному - від партії "Союз" і Радикальної партії Олега Ляшка, а також 43 самовисуванця.