Сенатор Маккейн розкритикував Обаму за відсутність у України зброї

Американський сенатор Джон Маккейн виступив із різкою критикою президента США Барака Обами, якого вважає відповідальним за ненадання Україні зброї.

"Коли я говорю своїм виборцям, що після того, що робить Путін, ми досі не надали українцям зброю, вони в це не вірять. Вони не вірять, що ми можемо спостерігати, як українці вмирають у той час, як ми навіть не надаємо їм зброю для захисту", - цитує Маккейна Радіо Свобода.

Путин еще не почувствовал настоящей цены за свою агрессию, - сенаторы США

"Історія судитиме цього президента не тільки як невдалого президента, але як того, хто відповідальний за безглузду загибель невинних українців", – стверджує сенатор.

Так він відреагував на останні повідомлення про рух російських військ та озброєнь на сході України та поблизу українських кордонів.

Маккейн, за прогнозами аналітиків ,може очолити Комітет Сенату із питань оборони та армії. Республіканці після останніх проміжних виборів зміцнили своє представництво в Палаті представників і здобули більшість у Сенаті.

Вата держись: Джон Маккейн возглавит комитет Сената по вооруженным силам!

Маккейн не вперше виступає з критикою дій адміністрації Обами під час української кризи. У грудні 2013 року в розпал подій на Майдані сенатор відвідав Україну і виступив на підтримку демонстрантів.